Фединяк Роман Анатолійович

Мажоритарний округ № 117 Галицький, Франківський, частина Шевченківського району 

Експерт ринку нерухомості. Співорганізатор Львівського Євромайдану.
Співкоординатор проекту Відкрий Українське. Допомагав із грантовими інвестиціями у Львівську область, працюючи в Департаменті міжнародного співробітництва Львівської ОДА. Успішний підприємець в галузі аудиту первинної нерухомості.

Illustration
icon

Цінності

Європейська Україна - сильна держава із чесною, некорумпованою владою. 

icon

Цілі

Виступає за чіткий курс на Євроінтеграцію та впровадження європейських цінностей в усі сфери життя громадян. У Верховній Раді планує зосередитись на кардинальних змінах в підході щодо розвитку інфраструктури.

icon

Соціальна відповідальність

 Безкомпромісний щодо брехні, лицемірства та корупції. Будучи народним депутатом, постійно перебуватиме на окрузі і отримуватиму інформацію від команди, яка працюватиме на місці. Має загострене почуття справедливості.

Що зробив до виборів:

  • Співорганізатор Львівського Євромайдану.

  • Співкоординатор проекту Відкрий Українське.

  • Волонтерська кампанія по відновленню бібліотек Донбасу україномовними книгами.

Програма

  • 01. На вибори ідемо, щоб підтримати курс глави держави й добитися кардинальних і рішучих змін у країні.

  • 02. Разом ми втілимо курс президента Володимира Зеленського у конкретних законопроектах і політичних рішеннях, сформуємо професійний уряд народної довіри.

  • 03. Депутат повинен досконало зрозуміти та знайти дієві механізми вирішення проблем свого округу.

Програма

01. У складі фракції партії «Слуга Народу» у Верховній Раді добиватимуся:


- Запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців.- Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента. - Притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення.- Посилення відповідальності за корупційні злочини – зокрема, впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів. - Відновлення великих проектів у промисловості та інфраструктурі із залученням приватних інвесторів.- Запровадження незалежного аудиту якості автомобільних доріг.- Запровадження «економічного паспорта українця», за яким усі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів, що накопичуватиметься на індивідуальних рахунках до повноліття.- Запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію та стаж.- Зменшення вартості ліків шляхом ліквідації несправедливих і корупційних націнок.

02. Розуміючи проблеми Франківського, Галицького та Шевченківського районів, зобов’язуюсь докласти всіх можливих зусиль для того, щоб були підтримані наступні ініціативи:

- Внесення змін до Закону України «Про будівельні норми».
Львів забудували, про львів’ян забули. Зараз більшість новобудов здають в експлуатацію без належної соціальної інфраструктури. Основною тезою вважаю «СПОЧАТКУ дошкільний навчальний заклад та громадський простір, ПІЗНІШЕ – багатоповерхівка». За європейським принципом, на законодавчому рівні ми впровадимо єдині правила гри для всіх.
- Доступна та якісна медицина.
У продовження медичної реформи ми маємо нарешті зробити професію лікаря престижною та високооплачуваною, а сервіс та лікування мають відповідати європейським нормам. Візьму під власний контроль проведення медичної реформи в закладах охорони здоров’я округу. Медицина має бути доступною для кожного жителя Львівщини.
- Освіта. Практика понад теорією.
Дослідження говорять, що 90% отриманих знань випускник НІКОЛИ не застосує на практиці, а тому нашим завданням є інтегрувати студентську молодь до розробки пакету реформ. Адже саме вони вирішувати, що молоді потрібно. За прикладом СполученихШтатів Америки ми повинні надати відповідний статус онлайн - освіті та максимально оцифрувати навчання.
- Соціальне забезпечення.
Пріоритетною стане підтримка багатодітних сімей, учасників бойових дій, людей із обмеженими можливостями та людей похилого віку. Нашим основним завданням буде створити дієвий механізм, аби ніхто і ніколи більше не чекав на соціальну допомогу.

03. Переконаний: депутат повинен досконало зрозуміти та знайти дієві механізми вирішення проблем свого округу

Моєю метою є лобіювати саме ті законопроекти, які БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВПЛИНУТЬ на Ваш комфорт та добробут, та результат від яких Ви зможете відчувати не абстрактно, через телебачення та радіо, а користуватись ними у повсякденному житті. 

Ви можете написати про свою проблему кандидату осособисто

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності